Šioje kelionėje kartu su mumis tave lydės išskirtiniai patyrimai, atradimai ir gyvenimą keičiantys suvokimai. Buvimas Moteriškoje Bendrystėje suteikia Tau viską ko reikia gyventi, būti, mąstyti, veikti, kurti visuomenę, šeimą, santykį, kuriame norime gyventi, skleistis, laisvėti ir džiaugtis atvira širdimi. Tai mus vienijanti patirtis...


Moterų bendrystė

Aš dažnai klausiu savęs, kokia gražiausia dovana, kurią mes galime dovanoti viena kitai šiame pasaulyje? Ir atsakymas visuomet yra vienas. MOTERIŠKA BENDRYSTĖ. Gyvas, tikras, atviras, artimas, žmogiškas bendravimas, kuriame nėra vietos konkuravimui, smerkimui ar netikrumui. Tokia bendrystė yra mus jungiantis ryšys, kuomet esi priimta, palaikoma ir vertinama. Ryšys, kuriame gali būti tokia, kokia esi, tikra ir tiesiog mylima. Moteriška bendrystė mus visas drauge augina ir leidžia skleistis sparnams. Ji atveria kelius gyvenimui, kūrybai, laisvei ir pasitikėjimui savimi. 


Ar Tu esi pasiruošusi atverti savo kelią?


Tapk nare!

Auginantys mokymai 

Narystė suteiks tau prieigą prie 12 nemokamų paskaitų su puikiais lektoriais, mokytojais, pranešėjais. Mes pasirengę kartu su tavimi transformuotis, lydėti tave įvairiose srityse, suteikti reikalingų žinių.
Yra galimybę būti įvairių projektų dalyve, nare, o gal ir vedle. Mes nersime kartu į revoliucines, eksperimentines, kartais visiškai beprotiškas idėjas ir patirtį. Nuostabu, kai kuriasi neišsenkanti erdvė naujų dalykų išmokimui, pajautimui ir pasidalinimui.


Užimk savo vietą ir patyrinėkime pasaulį kartu


Tapk nare!

Tik 3 žingsniai ir Tu jau Gaja moterų bendruomenės narė!

užpildyk anketą

apmokėk arba rinkis savanorystę

atsiimk tai patvirtinančią kortelę

+

apyrankę dovanų

Visos teisės saugomos Gaja asociacijos

 .